Bodrum’da ilçe protokolü iftarda bir araya geldi

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, ilçe protokolüyle bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen programa, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Engin Koç, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ve oda başkanları, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şube Başkanı Hasan Külcü, gaziler, şehit ve gazi yakınları ile muhtarlar katıldı.

ANKA’nın haberine göre, Başkan Mandalinci, Ramazan ayı boyunca birçok mahallede vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Belediyemizin önderliğinde hayırseverlerimizin ve sponsorlarımızın desteğiyle Ramazan boyunca sofralarımızı paylaştık. Bolluk bereket içinde geçen Ramazan ayının artık son günlerine geliyoruz. Bodrum’da çok güzel bir Ramazan ayı geçirdik. O maneviyata tüm vatandaşlarımızla, hemşehrilerimizle beraber doyduk. Biliyorsunuz ki kederler paylaştıkça azalır, mutlu günler sofralarda bolluk bereketi paylaştıkça çoğalır. Bizler, her daim paylaşmayı, paylaşımcı olmayı bilen insanlarız. Soframızı şereflendirdiğiniz, davetimize icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x