Anker güçlü USB-C hub modeli ile dikkatleri üzerine çekti

Anker, iş ve günlük kullanım ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarladığı yeni USB-C Data Hub’ını piyasaya sürdü. Bu 11-in-1 hub, 10Gbps’ye varan hızlarda veri aktarımı sağlayan portlarla donatılmış durumda. Kullanıcıların çalışma alanlarını daha düzenli ve verimli hale getirmesine yardımcı olmak için tasarlanan bu cihaz, çeşitli laptop ve tabletlerle uyumlu şekilde çalışıyor. Hem USB-C hem de USB-A bağlantılarına olanak tanıyan 2’si 1 arada bir konektör içeriyor, bu da esnekliği artırıyor.

Bu hub, USB-C PD-IN portu aracılığıyla bağlı olduğu ana cihazı şarj edebilme özelliğine sahip. Ayrıca, iki adet 30W güç dağıtımı (PD) USB-C portu üzerinden akıllı telefonunuzu ve diğer küçük cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Ancak iki port aynı anda kullanıldığında, güç çıkışı 15W’a düşer. Veri aktarımı söz konusu olduğunda, USB-C ve USB-A portları 5Gbps hıza kadar destek sunuyor. Daha hızlı veri aktarımı ihtiyacı olanlar için ise hub, iki adet 10Gbps USB-C ve bir adet 10Gbps USB-A portuna sahip.

Hub’ın dikkat çekici bir özelliği, HDMI ve DisplayPort gibi görüntü bağlantı seçeneklerinin bulunmaması. Buna rağmen, bir monitör doğrudan hub’a bağlanabilir, fakat ekran yansıtma için cihazınıza bağlanacak ayrı bir görüntü veri kablosu gereklidir. ABD’de satışa sunulan bu ürün, 18 aylık bir garantinin yanı sıra 65W güç kaynağı ile çalışan bir DC-IN portu içeriyor. Boyutları 7.09 x 2.09 x 0.79 inç olan ve yaklaşık 200g ağırlığında olan bu hub, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmıştır.

ABD’deki kullanıcılar için Amazon üzerinden 69.99$ fiyat etiketiyle satışa sunulan Anker USB-C Data Hub, yakın zamanda diğer pazarlarda da yerini alacak. Bu cihaz, teknolojik donanımınızı genişletmek ve günlük işlerinizi daha rahat halletmek isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x